Képregénykritika: Vissza a Jövőbe - Kontinuum kalamajka (2018)
2018. december 15. írta: P.A. Doorman

Képregénykritika: Vissza a Jövőbe - Kontinuum kalamajka (2018)

Avagy az időutazó MacGyver kalandjai

  Rá kellett jönnöm, hogy nem tudok Vissza a Jövőbe képregényt olvasni nosztalgia hangulat nélkül. Már az első lapon visszaköszönt a gyerekkorom, amit az első kötet olvasásakor is éreztem. A második kötet kapcsán is magával ragadott a jóleső, kellemes emlékek szinte…

Aquaman (2018)
2018. december 14. írta: FilmBaráth

Aquaman (2018)

Jason Momoánál egyetlen királyabb látvány létezik, Atlantisz maga

Jason Momoánál egyetlen királyabb látvány létezik, Atlantisz maga. A víz alatti birodalmat valószínűleg már mindenki elképzelte magának, de James Wan volt az a mázlista, aki kapott egy rakás pénzt és CGI-varázslót, hogy filmvászonra álmodja ezt a fantasztikus világot. De mindannyiunk szerencséjére…

Könyvkritika: Eimear McBride: Kisbohémek (2018)
2018. december 11. írta: tonks

Könyvkritika: Eimear McBride: Kisbohémek (2018)

Eimear McBride-ról még nem sokat lehet hallani, ami egyelőre egyáltalán nem baj, mert így váratlanul törhet ki az ismeretlenségből, hogy letaglózza az olvasóját

Eimear McBride-ról még nem sokat lehet hallani, ami egyelőre egyáltalán nem baj, mert így váratlanul törhet ki az ismeretlenségből, hogy letaglózza az olvasóját. Érdekes könyv a Kisbohémek, nem egy tucatdarab, az idei olvasmánylistám legkülönlegesebb darabja.

Könyvkritika: Steve Berry: A püspök embere (2018)
2018. december 10. írta: FilmBaráth

Könyvkritika: Steve Berry: A püspök embere (2018)

Még ennyi év (és könyv) után is tud újat mondani nekünk Steve Berry Cotton Malone-ról

Még ennyi év (és könyv) után is tud újat mondani nekünk Steve Berry Cotton Malone-ról. Az író egy kaptafára készíti ugyan a regényeit, mégis mindig bele tud tenni egy olyan csavart, amivel meg tud lepni bennünket, és kíváncsian várjuk a soron következő kalandot. Ezúttal is így történt, abban a…

süti beállítások módosítása