Kiváló horrorregény. Ki nem állhatom a horror műfaját, nem is szoktam olvasni ebben a témakörben, azonban egyszer kivételt tettem, és azóta feltétlen híve vagyok A fekete kolostor sorozatnak. Éppen ezért nem volt kérdés, hogy a lehető legnagyobb kíváncsisággal fogok belefogni Wratiszlaw Arisztid…